Seljaortoos Medi Spinomed

320.00

Seljaortoos Medi Spinomed on seljaortoos. Toode on mõeldud kasutuseks üksnes selja toetamiseks ning üksnes vigastamata nahal.

Mõõdud: 

Spinomedi kandmine aktiveerib teie seljalihased. Selle tulemusena muutub teie ülakeha sirgemaks, vastandina osteoporoosiga kaasnevale selgrookõverusele. Spinomed stimuleerib keha enda lihasressursse. Seljal asetsev splint tuleb lasta kohandada Teile abivahendi müünud spetsialisti poolt. Koostöös rihmadega toetab ortoos selga, tõmbab õlgasid tagasi ning sirgestab ülakeha. Te saate jätkuvalt liigutada vabalt oma käsi ja õlgasid ning hingata takistusteta. Kui ortoos on õigesti paigaldatud, aitab see vähendada valu ning suurendada igapäevast tegevusvõimet.

Näidustused
– Osteoporoosist tingitud selja torakaal- või lumbaarosa kokkuvajumine
– Juveniilne Scheuermanni sündroom
– Küfoos kroonilise valuga

Paigaldamine on lihtne nagu seljakoti selga panemine
– Kandke ortoosi riiete peal. Ortoosi paigalsamine on lihtsam, seistes suure peegli ees.
– Avage ortoosi esiosas olev taktjakinnis (A+B).
– Pange ortoos selga nagu seljakott. Ortoosi õhem pool käib vastu selga (joonis 4).
– Pange parem käsi läbi esiosal asetseva pingutusaasa. Hoidke vastaspoolset esiosa teise käega paigal ning fikseerige pooled takjakinnisega vaheliti. Ortoos on õigesti paigaldatud, kui sulgemisserv katab tikandi.

Kontrollige peegli abiga
– Ortoosi sobitumine: ortoos peaks ilusti ühilduma teie selgroo kumerusega. Ortoosi alumine serv asetseb puusast 2 cm allpool.
– Rihmad: ükski rihmadest ei tohiks olla keerdus.
– Õlapatjade asetsemine: pehmendus ei tohi soonida kaenlaalust piirkonda.
– Rihmade pingutusklambrid: need ei tohi külgedel soonida

Kirjeldus

Seljaortoos Medi Spinomed.
Toote valmistamisel on kõik testitud ja kontrollitud vastavalt Euroopa kvaliteedinormidele. Toote valmistamisel on kasutatud kõrgekvaliteedilisi materjale, et pakkuda mugavust ja kvaliteeti kasutajale. Toode on disainutud nii, et ta sobituks hästi abivajajale ja tagaks stabiilsuse ning pakuks igakülgset abi patsiendi tervenemisel.

Telli soovi korral toode lähimasse Jalakabineti esindusse
Oma tellimuse muutmiseks või tühistamsieks võtke palun ühendust meie klienditeenindusega tel: 6871233 / 5036355 või kirjutage info@jalakabinet.ee.

Lisainfo

Suurus

XS, S, M, L, XL