Proxi® TFCC ortoos

35.00

Mediroyal Proxi® TFCC-l on U-kujuline stabiliseerimiselement, mis on valmistatud eelnevalt vormitud termoplastist, toetamaks DRU liigest. DRU liigese täiendavaks toetuseks on kaks rihma. Rihma esimene osa on elastne ning pakub dünaamilisemat tuge küünarluu osale. Rihma teine osa on valmistatud NRX® Strap PLUS-st, mis ei ole elastne, pakkudes täiendavat tuge. See annab DRU-liigesele individuaalse ja dünaamilise toe, piiramata randme sirutamist või painutamist. Peopesa on vaba, mis muudab tööriistade või reketite haaramise lihtsaks.

Sobivus: sobib universaalselt vasakule ja paremale käele

Suurus (randme ümbermõõt):
S: 12-14cm
M: 14-18cm
L: 18-24cm

Kirjeldus

Tänapäeval ravitakse enamikke raskeid TFCC vigastusi kirurgiliselt, et taastada sidemete funktsioon. Kergemaid vigastusi saab mõnikord taastada käteharjutuste ja ortoosiga. Proxi® TFCC rihm on mõeldud kasutamiseks nii operatsioonieelselt, et vähendada ebastabiilsust ning säilitada käe tugevust ja funktsiooni, kuid seda saab kasutada ka hilisemas operatsioonijärgses faasis, kui funktsionaalne treening on alanud.

Telli soovi korral toode lähimasse Jalakabineti esindusse
Oma tellimuse muutmiseks või tühistamiseks võtke palun ühendust meie klienditeenindusega tel: 6871233 / 5036355 või kirjutage info@jalakabinet.ee.

Lisainfo

Suurus

S, M, L