Põlveortoos MEDI Genumedi® PSS UUS

60.00

Tootele kehtib Eesti Tervisekassa soodustus. Digiretsepti olemasolul omaosalus 24,90€

Põlveortoos MEDI Genumedi

Kasutusvaldkond
Genumedi on põlvekedra (patella) silikoonvõruga põlvetugi. Toode on mõeldud kasutuseks üksnes põlve toetamiseks ning üksnes vigastamata nahal.

Näidustused
– Liigesepõletik (artriit)
– Valulik liigese kulumine (artroos)
– Liigese ärritusseisundiga (näiteks liigse koormuse, vigastuse või operatsiooni tõttu) seotud turse ja verevalumid
– Põlvekedra valu (femoropatellaarne valusündroom, põlveliigese eesmise osa valu)

Kaasnähud ja vastunäidustused
Teadaolevaid üldiseid kõrvalmõjusid ei ole. Tuleb siiski arvestada, et kui põlvetugi (või muu sarnane abivahend) on liiga pingul, võib mõnel inimesel tekkida veresoonte või närvide lokaalne surutis või kokkupigistus. Kui Teil esineb mis tahes alltoodud vaevus, pidage enne põlvetoe kasutamist nõu arstiga:
– nahahaigused või -vigastused põlvetoe kasutuspiirkonnas, eelkõige põletikusümptomid (kuumatunne, turse või punetus);
– säärte või labajalgade tundlikkuse ja vedelike liikumise häired (näiteks diabeedi korral);
– lümfivoolu häired, samuti pehmete kudede diagnoosimata tursed muudes kehapiirkondades.

Kui põlvetuge tahetakse kombineerida muude abivahenditega (näiteks survesukad), tuleb eelnevalt nõu pidada ravi eest vastutava arstiga.

Kirjeldus

Põlveortoos MEDI Genumedi

Kandmine ja toime:
Genumedi põlvetoel on sisseehitatud silikoonrõngas, mis vähendab põlvekedra koormust. Koos trikookangast toega loob see massaažiefekti. See parandab liigese perfusiooni (läbivoolu) ja vähendab turset ning verevalumeid; valu ja ärritus leevenevad. Samal ajal paraneb põlveliigese lihaskontroll ja loomulik stabilisatsioon.

Põlvetugede kandmine mõjub kõige kasulikumalt kehalise aktiivsuse ajal. Kui põlvetoega on mugav liikuda, võib seda kanda kogu päeva jooksul. Lisaks ei tohi põlve istudes painutada üle 70° nurga alla. Pikkadeks puhkepausideks (näiteks pikalt paigal istudes, magades või autos reisides) tuleks põlvetugi eemaldada. Kui põlvetoe kandmise ajal tekib tugev valu või ebamugavustunne, võtke tugi viivitamatult ära ja pidage nõu arsti või meditsiiniliste abivahendite kauplusega. Põlvetugi sobib kasutamiseks veekeskkonnas. Pärast kasutamist loputage põlvetuge hoolikalt voolava vee all.


Patellaarne tendinopaatia

 

 

 

 

Telli soovi korral toode lähimasse Jalakabineti esindusse.
Oma tellimuse muutmiseks või tühistamiseks võtke palun ühendust meie klienditeenindusega tel: 6871233 / 5036355 või kirjutage info@jalakabinet.ee.

Lisainfo

Suurus

III, IV, V