MEDI RANDMEORTOOS Manumed active

45.00

Tootele kehtib Eesti Tervisekassa soodustus. Digiretsepti olemasolul omaosalus 27,94€

Manumed active on randmeliigese kompressioonbandaaž. Toode on ette nähtud üksnes randmeliigese ortopeediliseks raviks ja kasutamiseks tervel nahal.

Kasutusalad
• Randmeliigese valulik kulumine (artroos)
• Randmeliigese ärritusseisundid ja põletikud (nt artriit, reumaatiliselt või ülekoormusest tingituna, pärast operatsioone jne)
• Randmeliigese vigastused, nt nikastused
• Kõõlusetupe põletik
• Ebastabiilsustunne käeliigeses

Toimemehhanism/kandmisjuhis

Tänu kokkusuruvale kootud kangale, rihmale ja individuaalselt kohandatavale siinile avaldab Manumed active stabiliseerivat mõju, mis takistab randmeliigese ebasoovitavaid liigutusi. Seeläbi väheneb koormus ja ärritus küünarvarrelihaste ning kõõluste ja kõõluste kinnituskohtade piirkonnas. Kootud kanga kokkusuruv toime piirab lisaks ka paistetust. Bandaaži võib kanda kogu päeva vältel, kuid pikemate puhkepauside (nt magamise) ajaks tuleb bandaaž ära võtta. Kuid seda vaid juhul, kui bandaaži on mugav kanda. Kui kandmise ajal ilmnevad ootamatud ja ülemäärased muutused, nt sümptomite tugevnemine, eemaldage toode kohe ja võtke ühendust oma arsti või edasimüüjaga. Bandaaž sobib kasutamiseks vees. Loputage pärast kasutamist põhjalikult.

Kirjeldus

Telli soovi korral toode lähimasse Jalakabineti esindusse
Oma tellimuse muutmiseks või tühistamiseks võtke palun ühendust meie klienditeenindusega tel: 6871233 / 5036355 või kirjutage info@jalakabinet.ee.

Lisainfo

Suurus

I, II, III, IV

Parem/Vasak

Parem, Vasak