Põlveortoos MEDI Genumedi® Pro

104.60

Tootele kehtib Eesti Tervisekassa soodustus. Digiretsepti olemasolul omaosalus 47€

Genumedi Pro on põlveortoos, mille stabiliseerivad rihmad ja tugielemendid pakuvad põlveliigesele vajalikku tuge. Toode on mõeldud kasutuseks üksnes põlve toetamiseks ning üksnes vigastamata nahal.

Kasutamine
• Põlveliigese kerge ja keskmine ebastabliilsus Gonartroos
• Kerged meniskivigastused
• Kerge külgsidemete ebastabiilsus

Kõrvaltoimed/vastunäidistused
Teadaolevaid üldiseid kõrvaltoimeid ei ole. Tuleb siiski arvestada, et kui põlvetugi (või muu sarnane abivahend) on liiga pingul, võib mõnel inimesel tekkida veresoonte või närvide lokaalne surutis või kokkupigistus. Seda aitab vältida kinnituse avamine ja lõdvem sulgemine. Kui teil esineb mis tahes alltoodud vaevus, pidage enne põlvetoe kasutamist nõu arstiga:
• nahahaigused või -vigastused põlvetoe kasutuspiirkonnas, eelkõige põletikusümptomid (kuumatunne, turse või punetus);
• säärte või labajalgade tundlikkuse ja vedelike liikumise häired (näiteks diabeedi korral);
• lümfivoolu häired, samuti pehmete kudede diagnoosimata tursed muudes kehapiirkondades.

Kasutamise viisid
Genumedi põlvetoel on sisseehitatud silikoonrõngas, mis vähendab põlvekedra koormust. Koos kootud toega loob see massaažiefekti. See
parandab liigese perfusiooni (läbivoolu) ja vähendab turset ning verevalumeid; valu ja ärritus leevenevad. Samal ajal paraneb põlveliigese
lihaskontroll ja loomulik stabilisatsioon. Keskel ja külgedel asuvad tugielemendid pakuvad lisatuge. Tugielemendid vähendavad põlveliigese
koormust ning pakuvad tuge põlve sirutamisel ja kõverdamisel. Kaks reieja sääremarja osa ümbritsevat rihma pakuvad lisastabiilsust.

Põlvetugede kandmine mõjub kõige kasulikumalt kehalise aktiivsuse ajal. Kui põlvetoega on mugav liikuda, võib seda kanda kogu päeva jooksul. See sõltub kandja mugavustundest. Lisaks ei tohi põlve istudes painutada üle 70° nurga alla. Pikkadeks puhkepausideks (näiteks pikalt paigal istudes, magades või autos reisides) tuleks põlvetugi eemaldada.

Kirjeldus

Põlveortoos MEDI Genumedi® Pro

Telli soovi korral toode lähimasse Jalakabineti esindusse
Oma tellimuse muutmiseks või tühistamiseks võtke palun ühendust meie klienditeenindusega tel: 6871233 / 5036355 või kirjutage info@jalakabinet.ee.

Lisainfo

Suurus

I, II, III, IV, V, VI, VII