Labajala-hüppeliigese ortoos lastele FootScientific Elevate child

115.00

Elevate child on loodud lastele mugavaks kandmiseks koos saapaga ning on väikse profiiliga.

Värv: must

Kirjeldus

Labajala-hüppeliigese ortoos lastele FootScientific Elevate child

Elevate child on loodud lastele mugavaks kandmiseks koos saapaga ning on väikse profiiliga. Tootel on Boa kinnitus mis teeb ortoosi kinnitamise ja eemaldamise ülimalt lihtsaks.

Elevate® funktsioon:

Elevate® ortoos esitleb end kui lihtsalt kasutatavat ja etteaimatava funktsiooniga lahendust. Ortoosi mahub kiiresti ümber pahkluu ning kinnitub takjakinnituse abil. Pannal lisab tugevust ja tagab parema sobivuse. Tugev ja vastupidav pael libiseb kergesti komplekti kuuluva Anchor Hook Kit’i külge ning tõste nurka saab kiiresti ja soovitud viisil reguleerida BOA® Fit System’i abil.

Elevate® mugavus:

Elevate® ortoos on loodud asendama ebamugavaid, jäikasid või mahukaid ortoose, mis käivad jalatsi sisse, samuti suurenevat hulka odavaid ja ettearvamatuid ortoose, mis käivad jalatsi peale. Hoolikalt valitud materjalid tagavad hämmastavalt kerge kuid samas tugeva ja pikaajaliselt vastupidava ortoosi.

Elevate® mitmekülgsus:

Elevate® ortoosi saab kohandada patsiendi vajaduste ja eelistuste järgi. Disain võimaldab kasutada erinevaid jalatsistiile, sh sandaale.

Oma tellimuse muutmiseks või tühistamiseks võtke palun ühendust meie klienditeenindusega. Tel: 6871233 või kirjutage info@jalakabinet.ee.