CTi OTS põlvetugi

579.00

Täiustatud konstruktsioon – kerged, aga samas ülitugevad süsinikkiust komposiitraamid tagavad optimaalse jäikuse ja kaalu suhte.
Anatoomiline sobivus – disainitud sobima suuremale hulgale jalakujudele. Sisaldab Accutrac® liigendit, mis jälgib täpselt põlve anatoomilist liikumist.
Suurenenud mugavus – spetsiaalse mustriga vooderdus suurendab mugavust ning tagab pehmuse ja ventilatsiooni.

Lihtsasti kasutatavad tarvikud ja varuosad, sealhulgas MX komplektid, asendusrihmade komplektid, voodrikomplektid ja paindepeatajad.

Kasutamiseks põlvehaiguste korral, millel on suurem kasu AP ja ML stabiilsusest ja kaitsest, näiteks ACL (eesmine ristatiside), MCL (mediaalne kollateraalside), LCL (lateraalne kollateraalside), PCL (tagumine ristatiside) vigastused ja ebastabiilsused.

 

Suurus Põlve laius Põlve ümbermõõt
S 8.9-10.2 cm 28-34 cm
M 10.2-11.4 cm 34-38 cm
L 11.4-12.7 cm 38-41 cm
XL 12.7-14.0 cm 41-44 cm
XXL 14.0-15.2 cm 44-48 cm

Kirjeldus

CTi® OTS põlvetugi – tugevdatud lisakihiga süsinikkiust põlvetugi, mis pakub ülimat stabiilsust ning kaitset. Põlve stabiliseerimiseks vigastuse järgselt, kui ka vigastuste ennetamiseks. Täiendavaks kaitseks, kui ka enesekindluse täiendamiseks. Toote saab valmistada läbinisti individuaalse, arvestades kasutaja spetsiifilisi vajadusi. Põlvetoe hea kinnitatavus tagab maksimaalse põlveliigese stabiliseerimise.

Lisainfo

Suurus

XXL, S, M, L, XL

Parem/Vasak

parem, vasak