jalad

JOOKSMINE: Jalad on meie tööriistad, kaitse neid!

Jalad on meie tööriistad, kaitse neid!

28 luud, 16 liigest, 107 sidet, 27 lihast… Jalg on tõsine meistriteos. Fenomenaalne masin. Kompleksne detailide võrk. Emake Looduse loodud ekspertide disain. Sul pole vaja Louvre ´d külastada, et teada saada kui oluline on meistriteoseid kaitsta.

Savijalgadega  jooksja

Kuigi treening on sinu tervisele hea, võib jooksmine keha kahjustada. Ole ettevaatlik, tee seda hoolikalt! Jooksmine ei ole ohtlik, see on lausa vajalik. Kuid vigastuste oht on reaalne, 80% jooksjatest on seda valusalt kogenud. Miks? Peamiselt sellepärast, et igal sammul, mis inimene joostes teeb, langeb tema jalgadele koormus, mis on võrdne 2–3-kordse kehakaaluga.

 

Jooksjal esinevaid vigastusi on kahte tüüpi

  • traumaatilised põhjused, mis tulenevad kukkumisest või ebamugavast liikumisest, 
  • ja need, mis on põhjustatud väsimusest, ülekoormusest või halvast asendist.
 

Korralikku jooksuvarustusse kuuluvad jooksja jala järgi käsitööna valmistatud sisetallad. Tunned end nendega kindlamalt!

 

Jalakabineti omanik Toomas Lunts ütleb:
Meie jaoks on võrrand üsna lihtne. Kaitse = mugavus + toetus + stabiilsus!

REGISTREERI- KOORMUSUURING JA SISETALLAD!  
Tel. (+372) 6871 233


Digitaalne koormusuuring
 

Hind 20 €
Koormusuuring + Personaalsed sisetallad (kohe kätte!)
Hind kokku 85 €

Meil on koostööleping Eesti Tervisekassa ja Sotsiaalkindlustusametiga, mis võimaldab teenindada kliente soodustingimustel – tutvu tingumuste ja soodusmääradega siin. Soodustuse saamiseks peab kliendil olemas kehtiv Isiklik Abivahendi Kaart, vastavalt nõuetele kas arstitõend või eriarstitõend, olemasolul puuet kinnitav dokument. Küsi lisainfot: Tel. (+372) 6871 233

Jaga seda postitust