Mis on Hallux Valgus? Kuidas edasi?

Hallux Valgus

DEFORMATSIOONI TEKKIMISE PROTSESS

Kitsad ja ebasobivad jalanõud võivad luua paindumise  teise varba poole, see põhjustab luu- ja liigesestruktuuri moondumise, mille tagajärjel areneb välja suure varba nukk ehk Hallux Valgus. Tekke põhjus võib olla ka pärilik. Tekivad valu ja ebamugavustunne nii jalanõude kandmisel kui ka kõndimisel/jooksmisel.

RAVI JA ENNETAMINE. 

Jalakabinet saab aidata mittekirurgilise raviga, mille eesmärgiks on eelkõige vaevuste vähendamine ja muutuste protsessi pidurdamine. 

▶ Vali sobivate jalanõud ja loobu kitsastest ja ebamugavatest jalanõudest. Jalakabinetist leiad Scholl jalatsid mis ei avalda jalalae survet, kus on piki- ja ristivõlvi toetus, hea kanna toestus ja toetavad/kerged padjandid.

▶ Jalakabinet teeb 45 minutiga tallatoed mis kaitsevad jalga jalavõlvi allavajumise eest ja ühtlustavad labajala koormust kõndimisel, samuti hoiavad tallatoed ära hõõrdumised deformeerunud piirkondades.

▶ Orliman geelist tooted esimese ja teise varba vahel takistavad suure varba vajumist teisele varbale. Kanna neid iga päev.

▶ Jalatallalihaste treenimine, tallamassaaž ja venitusharjutused on olulised jalalaba lihastoonuse hoidmiseks

 

Broneeri konsultatsiooniaeg Jalakabinetis telefonil +372 6 871 233.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. more information

Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga. Jah, nõustun

Jah, nõustun