Jalakabinetist lähemalt

Iga samm loeb

See tunnuslause iseloomustab meie tegevust kliendi silmade läbi  ja annab meile motivatsiooni pidevalt arendada töötajate oskuseid ning teadmisi, täiustada teenindust ja teenust. Samm kergemaks õige ja kasuliku valikuga.

Individuaalsed sisetallad

Vale koormuse jaotumine võib põhjustada erinevaid probleeme kogu kehal.  Aastate pikkune praktika näitab et meie meistrite valmistatud kvaliteetsed individuaalsed sisetallad on jalgade, põlve ja selja probleemide puhul ravi- ja taastumisprotsessi toetavad. Samuti teeme tihedat koostööd ortopeedide ja füsioterapeutidega et, saaksime oma klientidele pakkuda tipptasemel tervishoiutootei

Kiire ja mugav broneerimissüsteem

Kiire ja mugav broneerimissüsteemi teeb kliendile Jalakabinetti jõudmise oluliselt lihtsamaks- vali teenus (füsioterapeudi konsultatsioon, Emed koormusuuring, individuaalsed sisetallad), teenuse pakkuja ja aeg mis Sulle kõige paremini sobib. Ootame Sind!

Soodustused

Jalakabinetil on koostööleping Eesti Haigekassa ja sotsiaalkindlustusametiga, mis võimaldab teenindada kliente soodustingimustel- tutvu tingumuste ja soodusmääradega siin. Soodustuse saamiseks peab kliendil olema kehtiv Isiklik Abivahendi Kaart, vastavalt nõuetele kas arstitõend või eriarstitõend, olemasolul puuet kinnitav dokument.

Minu parim kogemus

"Väga meeldis teenindus, kõik seletati ilusti lahti. Hea asukoht ja tasuta parkimine kohe ukse ees. Loodan et tallad kestavad kaua."
peeter ingerma
Spetsialist

Jagamismäng FB´is

Cart
Your cart is currently empty.