Iga samm loeb

See tunnuslause iseloomustab meie tegevust kliendi silmade läbi  ja annab meile motivatsiooni pidevalt arendada töötajate oskuseid ning teadmisi, täiustada teenindust ja teenust. Samm kergemaks õige ja kasuliku valikuga.

Individuaalsed sisetallad

Vale koormuse jaotumine võib põhjustada erinevaid probleeme kogu kehal. Meie meistrid (Toomas ja Maik) on oma töös professionaalsed ja parimad individuaalsed sisetallad valmivad meie juures armastuse ja hoolega kõigest 45 minutiga.

Kiire ja mugav broneerimissüsteem

Kiire ja mugav broneerimissüsteemi teeb kliendile Jalakabinetti jõudmise oluliselt lihtsamaks- vali teenus (füsioterapeudi konsultatsioon, Emed koormusuuring, individuaalsed sisetallad), teenuse pakkuja ja aeg mis Sulle kõige paremini sobib. Ootame Sind!

Soodustused

Jalakabinetil on koostööleping Eesti Haigekassa ja sotsiaalkindlustusametiga, mis võimaldab teenindada kliente soodustingimustel- tutvu tingumuste ja soodusmääradega siin. Soodustuse saamiseks peab kliendil olema kehtiv Isiklik Abivahendi Kaart, vastavalt nõuetele kas arstitõend või eriarstitõend, olemasolul puuet kinnitav dokument.

Minu parim kogemus

Sellel veebilehel
kasutatakse küpsiseid.
"Väga meeldis teenindus, kõik seletati ilusti lahti. Hea asukoht ja tasuta parkimine kohe ukse ees. Loodan et tallad kestavad kaua."
peeter ingerma
Spetsialist

Jagamismäng FB´is