KOMPRESSIOONTOOTED

Kompressioonsuka tooted on kasutamiseks tursete ennetamisel ja vähendamisel.

Kui Teie käed ja jalad lähevad tihti paiste, siis Teil võib olla vajadus igapäevaselt kasutada kompressioonsuka tooteid (põlvikud, sukad, sukkpüksid). Kompressioonsuka tooted on sageli vajalikud ka lamavatele haigetele, rasedatele, sportlastele, lennusõidu ajal, sundasendis töötajale.

KOMPRESSIOONSUKA TOODETEST LÄHEMALT:
→ Sukkpükste/põlvikute surve on tugevam pahkluu piirkonnas ja väiksem reieosal.
→ Tugisukad peavad olema täpselt parajad. Surve jalgadele peab olema tuntav, kuid sukad ei tohi pigistada.  

Küsi lisa! Kliendiinfo:+372 6871233 ja tutvu tootevalikuga:

MEDI KOMPRESSIOONPÕLVIKUD

MEDI kompressioonpõlvikud meestele ja naistele. Kompressioonpõlvikud mõjuvad leevendavalt tursete ja jalgade valulikkuse korral ning parandavad oluliselt jalgade vereringet. Taastumine, reisimine ja sport. Tutvu tootevalikuga:

MEDI KOMPRESSIOONSUKAD

MEDI kompressioonpõlvikud meestele ja naistele. Kompressioonsukkade kandmisel paraneb venoosse vere ja lümfi tsirkulatsioon. Väheneb paistetus, valu ja ebamugavustunne.  Tutvu tootevalikuga:

MEDI thrombexin®- kirurgilised operatsioonisukad

Antitrombootilised meditsiinilised sukad 18mmHg. Soovitatakse tromboflebiidi vältimiseks kirurgiliste op.- e ajal ja järel ning patsientidel kes on pikal voodirežiimil.

Kompressioon on oluline osa ravist!​

MEDI travel® reisipõlvikud meestele

Kompressioonpõlvikud aitavad jalgade pikaajalise liikumatuse (sh. lennukiga lendamine) tagajärjel tekkida võiva tromboosi vältimiseks. Põlvikud avaldavad täpselt kohandatud survet jala sääreosale ja kiireneb vere tagasivool jalgadest südame suunas.

Cart
Your cart is currently empty.