Meist

Jalakabinet alustas oma tegevust 2013 aastal. Meie tegevuse eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenust ja laiemat tootevalikut ortopeediliste- ja liikumisabivahendite leidmisel.

Meie tootevalikust leiate ortoosid käele, randmele, seljale, põlvele, hüppeliigesele, välised rinnaproteesid, samuti kompressioonsukatooted. Kompressioonsukatooteid on võimalik tellida ka individuaaltellimusel vastavalt kliendi mõõtmetele.

Samuti saab meil teostada jalalabadiagnostikat, jalalaba koormusanalüüsi.

Esimesena Eestis kasutame tallatugede valmistamiseks jalalaba mõõdistamist 3D skanneriga.

Pakume ortopeedilisi jalatseid: lastele, täiskasvanutele. Toote valikus on eraldi jalatsid diabeetikutele ja reumaatikutlele, samuti individuaaltellimuse alusel valmistatud jalatsid.

Meilt on võimalik nii osta kui laenutada: ratastoole, rulaatoreid, kõnniraame, seisuraame, küünarkarke, potitoole, tualetipoti kõrgendusi.

Eraldi pakume kvaliteetseid abivahendeid lastele: lastekärud, ratastoolid, seisulauad, MOTOmed mootoriga ja tarkvara poolt juhitavaid liikumisteraapiaseadmed.

Meie poolt pakutavaid tooteid saab soetada soodustingimustel, mis on reguleeritud Sotsiaalkaitseministri 21.12.2015 määrusega nr 74 „Abivahendite loetelu, abivahendite eest tasu maksmise kohustuse riigi poolt ülevõtmise otsustamise ja erandite tegemise tingimused ja kord ning abivahendi kaardi andmed“. Määrusega saad tutvuda siit.

Võta meiega ühendust, koos leiame parima lahenduse.

Jalakabinet OÜ, Pärnu mnt. 107, otse Magdaleena Haigla vastas.

E-R 9-17, L 10-14, www.jalakabinet.ee, tel. 6871233, 5036355