PÕLVIKUD

MEDI kompressioonpõlvikud meestele ja naistele.
Kompressioonpõlvikud mõjuvad leevendavalt tursete ja jalgade valulikkuse korral ning parandavad oluliselt jalgade vereringet.

SUKAD

MEDI kompressioonsukad meestele ja naistele.
Kompressioonsukad mõjuvad leevendavalt tursete ja jalgade valulikkuse korral ning parandavad oluliselt jalgade vereringet.

MEDI thrombexin®- kirurgilised operatsioonisukad

Antitrombootilised meditsiinilised sukad 18mmHg. Soovitatakse tromboflebiidi vältimiseks kirurgiliste op.- e ajal ja järel ning patsientidel kes on pikal voodirežiimil.

Kompressioon on oluline osa ravist!

LOE LISA TOOTJA MEDI LEHELT
Jalakabinet logo white 2

Jalakabinet OÜ alustas oma tegevust 2013 aastal. Meie tegevuse eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenust ja laiemat tootevalikut ortopeediliste- ja liikumisabivahendite leidmisel.

Meie tootevalikust leiate ortoosid käele, randmele, seljale, põlvele, hüppeliigesele, välised rinnaproteesid, samuti kompressioonsukatooted.

PÄRNU MNT JALAKABINET (TALLINN)
Pärnu mnt 107, Tallinn
E-R 9-17 L 10-15
Klienditoe telefon: (+372) 6871233 / (+372) 5036355

KARULAUGU TEE JALAKABINET (VIIMSI)
Karulaugu tee 13, Viimsi (II korrus korrus)
E-R 09:00 – 17:00
Klienditoe telefon: (+372) 58070031


Copyright© by Jalakabinet 2019. All rights reserved.

Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. more information

Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga. Jah, nõustun

Jah, nõustun