• Ortopeediakaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustus
Ortopeediakaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustus

Jalakabinet alustas oma tegevust 2013 aastal. Meie tegevuse eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenust ja laiemat tootevalikut ortopeediliste- ja liikumisabivahendite leidmisel.

Meie tootevalikust leiate ortoosid käele, randmele, seljale, põlvele, hüppeliigesele, välised rinnaproteesid, samuti kompressioonsukatooted. Kompressioonsukatooteid on võimalik tellida ka individuaaltellimusel vastavalt kliendi mõõtmetele.

Samuti saab meil teostada jalalabadiagnostikat, jalalaba koormusanalüüsi.

Esimesena Eestis kasutame tallatugede valmistamiseks jalalaba mõõdistamist 3D skanneriga.

Pakume ortopeedilisi jalatseid: lastele, täiskasvanutele. Toote valikus on eraldi jalatsid diabeetikutele ja reumaatikutlele, samuti individuaaltellimuse alusel valmistatud jalatsid.

Meilt on võimalik nii osta kui laenutada: ratastoole, rulaatoreid, kõnniraame, seisuraame, küünarkarke, potitoole, tualetipoti kõrgendusi.

Eraldi pakume kvaliteetseid abivahendeid lastele: lastekärud, ratastoolid, seisulauad, MOTOmed mootoriga ja tarkvara poolt juhitavaid liikumisteraapiaseadmed.

Meie poolt pakutavaid tooteid saab soetada soodustingimustel, mis on reguleeritud Sotsiaalkaitseministri 21.12.2015 määrusega nr 74 „Abivahendite loetelu, abivahendite eest tasu maksmise kohustuse riigi poolt ülevõtmise otsustamise ja erandite tegemise tingimused ja kord ning abivahendi kaardi andmed“. Määrusega saad tutvuda siit.

Võta meiega ühendust, koos leiame parima lahenduse.

Jalakabinet OÜ, Pärnu mnt. 107, otse Magdaleena Haigla vastas.

E-R 9-17, L 10-14, www.jalakabinet.ee, tel. 6871233, 5036355

  • Eesti Haigekassaga ja Sotsiaalkindlustusametiga
  • Vajalikud dokumendid isikliku abivahendi kaardiga tehingu korral
Eesti Haigekassaga ja Sotsiaalkindlustusametiga

Jalakabinet OÜ omab koostöölepingut Eesti Haigekassaga ja Sotsiaalkindlustusametiga. Müüme tooteid digiretsepti ja isikliku abivahendi kaardi alusel soodushinnaga.

Haigekassa soodustuse alustega saab tutvuda siin Eesti Haigekassa meditsiiniseadmete loetelu ja meditsiiniseadmete loetellu kantud meditsiiniseadme eest tasu maksmise kohustuse ülevõtmise kord.

Jalakabinet OÜ poolt Haigekassa soodustusega müüdavate toodete hinnakiri on kättesaadav SIIN.

Isikliku abivahendi kaardi alusel müüdavate abivahendite kategooriate ja piirhindadega saab tutvuda SIIN.

Vajalikud dokumendid isikliku abivahendi kaardiga tehingu korral

Puudeta lapsed:

Ortopeedi vm eriarsti tõend

Isikliku abivahendi kaart

Puudega lapsed:

Puude määramise otsus

Reh.plaan või arstitõend, kus kirjas abivahendi vajadus

Isikliku abivahendi kaart

Tööealised:

Pensionitunnistus või puude/töövõimetuse määramise otsus

Arstitõend

Isikliku abivahendi kaart

Tööhõive ankeet täidetakse kohapeal

Pensioniealised:

Arsti tõend

Isikliku abivahendi kaart


Vajalikud soodustust tõendavad dokumendid peavad olema kaasas iga kord kui tulete soodustingimustel toodet soetama.

Lisaküsimuste korral vajalike dokumentide osas võtke meiega ühendust telefonil 687 12 33.

Abivahendite kasutusaja arvestamine:

  1. aasta algusest hakkas kehtima sotsiaalkaitseministri määrus nr 74, mille lisas on välja toodud iga riigipoolse soodustusega abivahendi kasutusaeg. Kasutusaeg sätestati ISO-koodi põhiselt.

Abivahendite puhul arvestatakse nende reaalset kasutusaega, mida hakatakse lugema alates müügitehingu kuupäevast. Näiteks kui inimene ostis abivahendi, mille kasutusaeg on 2 aastat, 16.02.2016, siis uue soodustingimustel abivahendi saab inimene osta kahe aasta pärast ehk 16.02.2018.

Jalatsite ja tallatugede puhul toimub kasutusaja arvestus esimese paari müügitehingu kuupäevast. Kasutusaja pikkuseks on aasta mitte kalendriaasta.

Lastel on õigus riigipoolse soodustusega saada kolm paari jalatseid aastas. Kui lapsevanem ostis ühe paari 16.02.2016, teise paari 30.09.2016 ja kolmanda paari 04.01.2017, siis õigus kolmele uuele paarile tekkis alates 16.02.2017. Kui lapsevanem ostis korraga kolm paari jalatseid 01.03.2017, siis tekib uuesti võimalus osta jalatseid riigipoolse soodustusega täpselt aasta pärast (01.03.2018). Sama põhimõte kehtib ka täiskasvanute jalatsite riigipoolsel kompenseerimisel (piirlimiidiks on 2 paari/aastas).


Hoolime üksteisest

Iga samm loeb


PROFESSIONAALNE KOLLEKTIIV


LOOVUS JA UUENDUSMEELSUS


AASTATE PIKKUSED KOGEMUSED


JALASPETSIALIST


TEIE LÄHEDAL


EESTI HAIGEKASSA


Jalakabinet logo white 2

Jalakabinet OÜ alustas oma tegevust 2013 aastal. Meie tegevuse eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenust ja laiemat tootevalikut ortopeediliste- ja liikumisabivahendite leidmisel.

Meie tootevalikust leiate ortoosid käele, randmele, seljale, põlvele, hüppeliigesele, välised rinnaproteesid, samuti kompressioonsukatooted.

PÄRNU MNT JALAKABINET (TALLINN)
Pärnu mnt 107, Tallinn
E-R 9-17 L 10-15
Klienditoe telefon: (+372) 6871233 / (+372) 5036355

KARULAUGU TEE JALAKABINET (VIIMSI)
Karulaugu tee 13, Viimsi (II korrus korrus)
E-R 09:00 – 17:00
Klienditoe telefon: (+372) 58070031

Copyright© by Jalakabinet 2019. All rights reserved.

Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. more information

Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga. Jah, nõustun

Jah, nõustun